Infolinka: 0905 11 11 83
sk-SKen-US
Menu
              
Job interview offline

Job interview offline

Ako uspieť na výberovom rozhovore?

2. novembra 2017

Event date: 30.11.2017 Export event

O čo ide?
Naši externí partneri (IBM; Generali; Xella; Siemens; Nestlé; Studio Moderna; Philio Morris; Henkel; Johnson Controls; Grafton; AmCham)– spoločnosti z praxe, vypísali viacero pracovných ponúk. Z ktorých je možné si 2 vybrať a skúsiť si výberový rozhovor na ostro s profesionálnym personalistom.
Súčasťou projektu sú workshopy, zamerané na prípravu účastníkov na výberový rozhovor. Workshopy budú viesť profesionálni lektori z IBM a Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry a kariérneho centra. Workshopy sú zamerané na vylepšenie si životopisov, tvorbu profilu na Linked In, a sebaprezentáciu na výberovom rozhovore, teda na to ako odpovedať a nedať sa zaskočiť otázkami na výberovom rozhovore. Účastníci z workshopov získajú certifikát.
Workshopy a výberové rozhovory sa uskutočnia nie len v známom a bezpečnom prostredí na našej VŠEMvs, ale aj s pozitívne nastavenými personalistami z externých organizácií. Účastník získa vizitky, správnu fotku na životopise, gramatickú kontrolu AJ životopisu, formalizovanú spätnú väzbu z výberového rozhovoru a samozrejme občerstvenie počas dvoch dní projektu.
Účastnícky poplatok pre študenta a absolventa našej VŠEMvs je 10 eur.
Projekt sa uskutoční - 30.11.2017 a 1.12.2017:
- 1. deň (30.11.2017) príprava podkladov a sebaprezentácie na výberový rozhovor, pod vedením profi lektorov
- 2. deň (1.12.2017) absolvovanie 2 výberových rozhovorov pod vedením profesionálneho personalistu z praxe

V prípade záujmu, resp. akýchkoľvek otázok nás kontaktujte osobne v Kariérnom centre, alebo mailom na karierne.centrum@vsemvs.sk
Tlač

Kalendár udalostí