Infolinka: 0905 11 11 83
sk-SKen-US
Menu
              

Školské internáty

Školské internáty

Vybavenie internátu:

Celé jedno poschodie je zariadené len pre študentov VŠEM v Bratislave. Izby sú kompletne vybavené pre dvoch a troch študentov. V každej izbe sa nachádza pre každého ubytovaného skriňa, posteľ a odkladacie priestory. V izbe je vždy len jeden stolík, ktorý slúži pre všetkých. Stoly a stoličky na učenie sa nachádzajú v študovni, ktorá je dostupná pre každého ubytovaného študenta. Celé poschodie je pokryté WI-FI pripojením na internet. Sprchy a toalety pre mužov a ženy sú rozdelené na pravej a ľavej strane internátu. Prešli kompletnou rekonštrukciou a sú vybavené každá dvomi práčkami bez poplatku. Sprchy a aj toalety sa nachádzajú na chodbe. Na pravej strane, od výťahu, sa nachádza spoločná kuchynka, ktorá je vybavená dvomi teplovzdušnými sporákmi, riadom, pomôckami na varenie, chladničkami v počte päť kusov a odkladacími priestormi po obidvoch stranách. Kuchynka disponuje aj mikrovlnnými rúrami a vybavením na čistenie a upratovanie. Internát disponuje aj dvomi parkovacími miestami pre našich študentov. Na internáte ponúkame na výber z troch rozličných verzií Izieb - Štandard, Comfort a Deluxe. Jednotlivé typy izieb sa líšia vybavením nábytku a stavu izby. Štandard je považovaný za základ a vrcholom sú izby typu Deluxe. Izby typu Štandard sú dostupné v dvojlôžkovej, ako aj trojlôžkovej variante. Izby typu Comfort sú dostupné v trojlôžkovej verzii a izby typu Deluxe sú dostupné iba v dvojlôžkovom variante.

Poloha:

Internát VŠEM sa nachádza v mestskej časti - Rača, v lokalite Krasňany. Je to tichá, pokojná a bezpečná lokalita, ktorá patrí do tretieho okresu Bratislavy. Neďaleko internátu sa rozprestiera pohorie Malé Karpaty, ktoré ponúka možnosť si zabehať, zájsť na bicykel, kratšie túry, prípadne si v nich zacvičiť. V okolí sa nenachádza žiadna továreň či iná výrobná hala. Preto je okolie internátu veľmi čisté a tiché. Internát je vzdialený od centra chôdzou 6,3 km a od školy je vzdialený 9,2 km. Neďaleko internátu sa nachádza zastávka prímestskej dopravy, ktorá vás dopraví do neďalekého okolia Bratislavy, ako aj na neďaleké zámky a kaštiele.

Dopravné spojenie:

Poloha internátu je veľmi atraktívna, preto sa dá k nemu dostať z každej strany. Disponuje napojením na viaceré dopravné uzly. Najvýhodnejším dopravným prostriedkom na dochádzanie na internát je električka číslo 3. V tesnej blízkosti, presne 8 minút chôdze od internátu, sa nachádza zastávka električky číslo 3 – PEKNÁ CESTA v oboch smeroch (do mesta aj z mesta). Električka číslo 3 premáva v 5-minútových intervaloch každý pracovný deň a počas sviatkov a víkendov v 7-minútových intervaloch. Zastávka je vybavená automatom na cestovné lístky, v ktorom je možná platba kartou. Cesta električkou číslo 3 do centra mesta trvá 10 minút, cesta do školy VŠEM trvá 26 minút a cesta do školy autom trvá približne 12 minút.

Mestská vybavenosť:

5 minút chôdze od internátu sa nachádza supermarket LIDL. Prípadne je na výber ešte jeden supermarket – KRAJ. Rovnako ďaleko sa nachádzajú dve lekárne. 2 minúty chôdze od internátu sú vzdialené bankomaty Tatra Banky a Slovenskej sporiteľne. V okolí internátu sa nachádza drogéria Teta. V okolí internátu je možnosť výberu z 5-tich rôznych reštaurácií, prípadne lacné objednanie jedla cez internet, či cez telefón donáškovou službou. Zároveň sa neďaleko internátu nachádzajú viaceré kaviarne či kostol.

Mapa adresy školského internátu

CENY - zvýhodnené sadzby platné výhradne pre študentov VŠEM:

 Zmluva o ubytovaní: od 26.09. na 11 mesiacov a viac (cena za osobu a mesiac): 

Izba

3-lôžková izba

 2-lôžková

Standard

125 €

 175 €

Comfort

135 €

 200 €

de Lux

------

 220 €

 

Zmluva o ubytovaní: od 26.09. na 9 mesiacov alebo na dva semestre (cena za osobu a mesiac):*

 

Izba

3-lôžková

 2-lôžková

Standard

145 €

 220 €

Comfort

160 €

 235 €

de Lux

----

 250 €

 

*Počet ponúkaných lôžok je limitovaný.

V prípade záujmu o ubytovanie zo strany iných študentov mimo VŠEM, ponuka na vyžiadanie, v prípade voľných kapacít.

Krátkodobé ubytovanie je spoplatnené sumou 25 € /noc, a podlieha špecifickému schvaľovaciemu procesu.


Kontaktný e-mail: dormitory@vsemba.sk

Formulár žiadosti o ubytovanie

 

Galéria