Infolinka: 0905 11 11 83
sk-SKen-US
Menu
              

Školské internáty

Školské internáty

Vybavenie internátu:

Celé jedno poschodie je zariadené len pre študentov VŠEMvs v Bratislave. Izby sú kompletne vybavené pre jedného, dvoch až troch študentov. V každej izbe sa nachádza skriňa, posteľ, stolík a stoličky. K dispozícii je tiež wi-fi pripojenie na internet. Sprchy a toalety sa nachádzajú na chodbe. Sú rozdelené zvlášť na pánske a dámske. Na chodbe sa nachádza tiež kuchynka.

Poloha:

Internát sa nachádza v mestskej časti - Rača, v lokalite Krasňany. Je to malá, tichá, pokojná a bezpečná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleko internátu sa rozprestiera pohorie Malé Karpaty. V okolí sa nenachádza žiadna továreň či iná výrobná hala, preto je okolie internátu tiché.  Internát je vzdialený od centra približne 6,3 km.

Dopravné Spojenie:

Najvýhodnejším dopravným prostriedkom na dochádzanie do internátu je električka. V tesnej blízkosti internátu sa nachádza zastávka električky číslo 3 – „Pekná cesta“. Zastávka je vzdialená 6 minút  chôdze od internátu. Cesta električkou číslo 3 do centra mesta trvá približne 20 minút, cesta do školy VŠEMvs trvá 30 minút. Cesta autom do školy trvá približne 15 minút.

Okolie:

V neďalekom okolí sa nachádza supermarket „Lidl“. Je vzdialený 4 minúty chôdze od internátu. Prípadne je na výber ešte jeden supermarket – „Kraj“. Rovnako ďaleko sa nachádzajú dve Lekárne. 2 minúty  chôdze od internátu sú vzdialené bankomaty Tatra Banky a Slovenskej Sporiteľne. V okolí internátu je možnosť výberu z 5 rôznych reštaurácií.

Mapa adresy školského internátu

CENY:

 Zmluva o ubytovaní: od  1.10. na 11 mesiacov a viac: 

Izba

Cena

Poznámka

3-lôžková izba

110 €

Cena za osobu/mesiac

2-lôžková izba

165 €

Cena za osobu/mesiac

1-lôžková izba

330 €

Cena za osobu/mesiac

 

Zmluva o ubytovaní: od 01.10. na 9 mesiacov alebo na dva semestre:*

 

Izba

Cena

Poznámka

3-lôžková izba

135 €

Cena za osobu/mesiac

2-lôžková izba

200 €

Cena za osobu/mesiac

1-lôžková izba

400 €

Cena za osobu/mesiac

 

*Počet ponúkaných lôžok je limitovaný.

Kontaktný e-mail: dormitory@vsemba.sk

Galéria