Infolinka: 0905 11 11 83
sk-SKen-US
Menu
              

Školské internáty

Školské internáty

Vybavenie internátu:

Celé jedno poschodie je zariadené len pre študentov VŠEMvs v Bratislave. Izby sú kompletne vybavené pre jedného, dvoch až troch študentov. V každej izbe sa nachádza skriňa, posteľ, stolík a stoličky. K dispozícii je tiež wi-fi pripojenie na internet. Sprchy a toalety sa nachádzajú na chodbe. Sú rozdelené zvlášť na pánske a dámske. Na chodbe sa nachádza tiež kuchynka.

Poloha:

Internát sa nachádza v mestskej časti - Rača, v lokalite Krasňany. Je to malá, tichá, pokojná a bezpečná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleko internátu sa rozprestiera pohorie Malé Karpaty. V okolí sa nenachádza žiadna továreň či iná výrobná hala, preto je okolie internátu tiché.  Internát je vzdialený od centra približne 6,3 km.

Dopravné Spojenie:

Najvýhodnejším dopravným prostriedkom na dochádzanie do internátu je električka. V tesnej blízkosti internátu sa nachádza zastávka električky číslo 3 – „Pekná cesta“. Zastávka je vzdialená 6 minút  chôdze od internátu. Cesta električkou číslo 3 do centra mesta trvá približne 20 minút, cesta do školy VŠEMvs trvá 30 minút. Cesta autom do školy trvá približne 15 minút.

Okolie:

V neďalekom okolí sa nachádza supermarket „Lidl“. Je vzdialený 4 minúty chôdze od internátu. Prípadne je na výber ešte jeden supermarket – „Kraj“. Rovnako ďaleko sa nachádzajú dve Lekárne. 2 minúty  chôdze od internátu sú vzdialené bankomaty Tatra Banky a Slovenskej Sporiteľne. V okolí internátu je možnosť výberu z 5 rôznych reštaurácií.

Mapa adresy školského internátu

CENY - zvýhodnené sadzby platné výhradne pre študentov VŠEM:

 Zmluva o ubytovaní: od 26.09. na 11 mesiacov a viac (cena za osobu a mesiac): 

Izba

3-lôžková izba

 2-lôžková

Standard

125 €

 175 €

Comfort

135 €

 200 €

de Lux

------

 220 €

 

Zmluva o ubytovaní: od 26.09. na 9 mesiacov alebo na dva semestre (cena za osobu a mesiac):*

 

Izba

3-lôžková

 2-lôžková

Standard

145 €

 220 €

Comfort

160 €

 235 €

de Lux

----

 250 €

 

*Počet ponúkaných lôžok je limitovaný.

V prípade záujmu o ubytovanie zo strany iných študentov mimo VŠEM, ponuka na vyžiadanie, v prípade voľných kapacít.


Kontaktný e-mail: dormitory@vsemba.sk

Formulár Žiadosti o ubytovanie: https://forms.office.com/r/Z9YaT8ui9P

Galéria